praca, oferty pracy, pracodawca
dodaj
oferty pracy
dodaj CV oferty
pracy
dla
pracodawców
Pomoc
RSS | Rynek pracy | English
Praca, oferty pracy | Pracodawca.com
E-Mail
Hasło
Zapamiętaj hasło
Nie masz jeszcze konta ?
Załóż konto

Zapomniałem hasła
Praca, oferty pracy | Pracodawca.com
Wyszukaj pracę za granicą

Szukaj pracy z Google
Praca, oferty pracy | Pracodawca.compracodawca.com
e-mail: info@pracodawca.com

pracodawca.com © 2017
wszelkie prawa zastrzeżone
kopiowanie bez zezwolenia zabronione
e-mail: info@pracodawca.com
Kanał RSS - Oferty pracy - Pracodawca.com


Add to Google

Pracodawca.com
Strona główna Praca Wiadomości

Polak finansuje wakacje z pomocą pożyczki na raty online
Dodano: 2017-08-28
W sezonie urlopowym znacząco wzrasta liczba Polaków, którzy korzystają ze zobowiązań pozabankowych. Pożyczki na raty online coraz częściej służą nam do sfinansowania wakacyjnych wycieczek.

Wakacje na kredyt

Coraz większa liczba Polaków decyduje się na podjęcie zobowiązania, które posłuży w sfinansowaniu wakacyjnej wycieczki. Wychodzimy z założenia, że pieniądz to rzecz nabyta, a wspomnienia z urlopu pozostaną na całe życie. Po całym roku pracy chcemy udać się na zasłużony odpoczynek, choć niestety bardzo często mamy problem z jego sfinansowaniem.

W takiej sytuacji przychodzą nam z pomocą zobowiązania pozabankowe, które obecnie zyskują coraz większą popularność na polskim rynku finansowym. Pożyczki na raty online można dostać już w kilkanaście minut po wypełnieniu wniosku na stronie internetowej wybranego pożyczkodawcy. Szybkością otrzymania potrzebnych środków firmy pożyczkowe biją na głowę kredyty bankowe, dlatego systematycznie wzrasta liczba Polaków, którzy w okresie wakacyjnym sięgają po tego typu produkty. To doskonałe rozwiązanie na sfinansowanie spontanicznej wycieczki czy uzyskanie dodatkowego zastrzyku gotówki, kiedy zabraknie nam pieniędzy na urlopie.

Kiedy warto sięgnąć po pożyczki na raty online?

Pożyczki na raty online to szybkie i wygodne rozwiązanie, które pozwala nam zdobyć dodatkową gotówkę na wymarzony wyjazd. Taka pożyczka sprawdza się nawet wtedy, gdy jesteśmy już na wakacjach, a nagle zabraknie nam funduszy. Wówczas możemy błyskawicznie uzyskać dodatkowy zastrzyk gotówki, a jego spłacanie rozłożyć sobie na raty. Wystarczy tylko wypełnić krótki formularz w internecie, a już po kilkunastu minutach nasze konto zostanie zasilone o wybraną kwotę. Dzięki rozłożeniu zobowiązania na niewielkie raty, będziemy mogli cieszyć się cudownymi wakacjami bez obaw o kondycję naszego domowego budżetu.

Wiadomości z branży

Archiwum wiadomości

praca, oferty pracy
praca, oferty pracy
praca, praca w, oferty pracy Aż 65 proc. pracowników podkreśla, że chciałoby częściej otrzymywać feedback od swoich przełożonych – podaje portal Feedback Academy. Informacja zwrotna musi być jednak nie tylko regularna, ale przede wszystkim efektywna. W osiągnięciu tego celu... więcej praca, praca w, oferty pracy praca, praca w, oferty pracy Niektóre firmy wprost informują, że w zaawansowany sposób kontrolują pracowników. Większość pracodawców śledzi jednak podwładnych bez informowania, wykorzystując do tego Facebooka, telefony, monitoring, a nawet detektywów. Marek ma dwoje dzieci, w pracy od... więcej praca, praca w, oferty pracy praca, praca w, oferty pracy Blisko 50 przedsiębiorców skorzystało z wiedzy ekspertów podczas Akademii Bliżej Biznesu. Jej trzy edycje odbyły się na terenie Dolnego Śląska pod koniec października. Inicjatywa firmy Aasa Polska, specjalizującej się w udzielaniu pożyczek ratalnych... więcej praca, praca w, oferty pracy więcej newsów z branży
Strona główna | Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Linki | Agencje pracy | Wynajem | Ślub
Mapa samochodowa | Banking-Magazine.pl
Copyright by E-Ventures.pl SA | Powered by WDSP